02 ноября 2020

 Служба безпеки України провела комплексну перевірку для попередження терористичних загроз на об’єктах критичної інфраструктури аеропортів. За підсумками перевірок, вісьмох посадовців притягнуто до відповідальності із сплатою авіапідприємством штрафних санкцій до держбюджету.

СБ України спільно з Державною авіаційною службою провела масштабні ситуаційні експерименти у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» та в аеропортах Харкова і Запоріжжя. Заходи проводились в умовах, що максимально наближені до реальних.

Зокрема, для визначення найбільш уразливих ділянок авіабезпеки умовні «зловмисники» застосовували імітаційні «засоби ураження».

Виявлені у ході перевірки недоліки було відпрацьовано на місці, персоналу аеропорту надано вичерпні рекомендації. За підсумками перевірок, керівника підрозділу одного з аеропортів звільнено із займаної посади, ще сімох – притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також організатори заходів надали їх учасникам рекомендації щодо вдосконалення алгоритму дій з попередження терористичних і диверсійних загроз на об’єктах критичної інфраструктури сфери авіасполучення.

Заходи проводило Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ спільно з Державною авіаційною службою України.


Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.