28 октября 2020

 Служба безпеки України припинила сталу протиправну схему із систематичного вимагання грошей від засуджених керівництвом однієї з пенітенціарних установ у Вінницькій області.

За попередніми даними слідства, за різні суми щомісячної «данини» посадовці виправної колонії обіцяли ув’язненим полегшення умов відбування покарання. Також встановлено факти незаконного отримання від засуджених, які працювали на виробництві режимного об’єкту, частини їх заробітної плати.
Під час обшуків у службових приміщеннях виправної колонії правоохоронці виявили документи та інші речові докази, які підтверджують протиправну діяльність.
Наразі одному з фігурантів, начальнику ділянки соціальної реабілітації держустанови, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших посадових осіб, причетних до вимагання і одержання неправомірної вигоди.
Заходи проводились спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м.Хмельницькому під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури.
Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.