15 сентября 2020

 Порушник ANTALYA під сирійським прапором зайшов в закритий порт Севастополь і став на завантаження до зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта”. За даними розслідувачів SeaKrime зібране в окупованому Криму зерно планують доставити в Лівію.

В лютому 2020 судно ANTALYA завдяки ефективним діям українських дипломатів було вилучено з реєстру Морською адміністрацією Камеруна прямо під час знаходження в закритому українською владою порту Севастополь.

Позбавлена права на прапор ANTALYA розвантажує в Севастополі гіпс з турецького порту Мерсін

ANTALYA доставила зерно з Севастополя в лівійський порт Бенгазі і 27.04.2020 повернулася в Чорне море. Лише через кілька місяців судно оформило сирійську реєстрацію.

ANTALYA (IMO: 7615232, MMSI: 613003606, Call Sign: TJMC61, Flag: Syria [SY]) виконала один рейс в турецький порт Зонгулдак і після цього прийшла в Севастополь на завантаження зерном.

5 вересня біля узбережжя окупованого Криму неподалік від Севастополя капітан-порушник ANTALYA вимкнув AIS.

Суднозаходження ANTALYA в закритий порт Севастополь відбулось близко 11:30 дня 06.09.2020, воно було зафіксовано на камеру севастопольської компанії СевСтар, директор якої Костянтин Кокуш за посібництво російським окупантам у справі протидії вільній журналістській діяльності потрапив у Чистилище.

Судно ANTALYA було заведено в Севастопольську бухту та ошвартовано до причалу стівідорної компанії Авліта (в російських реєстрах має назву Авал). На судно буде завантажено зерно, зібране в окупованому Криму, яке планують доставити в Лівію.


Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.