13 августа 2020

 Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області провела планове контрдиверсійне тренування на території однієї з військових частин регіону.

У заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Учасники тренувальних зборів відпрацювали комплекс дій із виявлення та знешкодження умовних диверсантів, які за легендою навчань діяли у лісовому масиві поблизу військових об’єктів.

Також підрозділи відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо попереджання та блокування відповідних загроз, ліквідації їх наслідків і надання екстреної медичної допомоги постраждалим.

Координаційна група проаналізувала кожен етап тренування і відзначила високий рівень готовності його учасників до ефективної роботи в екстремальних умовах.

Раніше Служба безпеки України провела міжрегіональні антидиверсійні тактико-спеціальні навчання в морській акваторії південних регіонів нашої країни. 

Також 19-20 серпня цього року антитерористичні навчання відбудуться в Мукачівському та Берегівському районах Закарпаття.Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.