15 мая 2020

Попри звільнення у Шайтанова залишається військове звання
Генерал-майора Служби безпеки України Валерія Шайтанова, якого підозрюють у державній зраді і тероризмі, СБУ звільнила після того, як він оскаржив арешт. Про це "Українським Новинам" повідомив голова СБУ Іван Баканов.
"Ми його звільнили", - сказав очільник відомства.
Іван Баканов наголосив, що "іншого рішення і не могло бути", оскільки Шайтанов підозрюється у вчиненні кримінальних злочинів.
Глава СБУ не уточнив, коли саме був підписаний наказ про звільнення Шайтанова. При цьому військове звання у нього залишається.
Новини за темою: Шайтанов довго не сидітиме, або Чому немає жодної різниці, завербований чи ні генерал СБУ

Нагадаємо, раніше контррозвідка Служби безпеки України викрила високопоставленого агента ФСБ у вищих ешелонах влади, ним виявився генерал-майор СБУ Валерій Шайтанов.
Згодом Служба безпеки України опублікувала аудіозаписи розмов Валерія Шайтанова зі співробітником ФСБ РФ Ігором Єгоровим, який і завербував генерал-майора СБУ. Він виявився "Ельбрусом" - фігурантом справи про збитий у 2014 році над Донбасом "Боїнг".

15 квітня Шевченківський районний суд м. Києва обрав міру запобіжного заходу для викритого агента ФСБ Валерія Шайтанова у вигляді перебування під вартою протягом 60 днів.

Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.