05 мая 2020


Мер Черкас Анатолій Бондаренко, який став відомий всій Україні завдяки публічній конфронтації з центральною владою із-за послаблення карантина, втік з прямого ефіру політичного ток-шоу програми «Свобода слова» на телеканалі ІСTV.
«Мера-героя» «підкосило» одне просте запитання телеведучого Вадима Карпяка щодо політичного підтексту його антикарантинного демаршу.
В жовтні поточного року відбудуться місцеві вибори і мер Черкас намагається отримати додаткову прихильність виборців. Послаблення карантинних обмежень на десять днів раніше дійсно може дати додаткові політичні бонуси. Вихід з карантинних обмежень одночасно з усією країною за програмою, яку розробив Кабінет Міністрів, не дозволить на цьому пропіариться.
Замість того, щоб донести до глядачів та потенційних виборців проблеми жителів міста, а також аргументовано пояснити свою позицію та план дій, ганебно тікає.
«Я негайно їду до Черкас, бо в мене там дуже багато роботи.», - сказав Анатолій Бондаренко.
Бондаренко міг зняти всі запитання і розставити крапки над «і», натомість показав, що він передусім переслідує політичні цілі, а не піклується про здоров’я та добробут жителів міста.


Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.