28 мая 2020


Служба безпеки України задокументувала нелегальний збут у Донецькій області оптових партій дизельного пального сумнівної якості. Незаконна реалізація підакцизної продукції завдала державі збитки на понад 2 мільйони гривень.
За попередніми даними слідства, оборудку організував приватний підприємець з Дружківки. Для цього він облаштував дві підпільні автозаправні станції, які працювали без відповідних дозвільних документів і ліцензій. Дизпаливо там зберігали у великих пластикових каністрах з порушенням встановлених умов безпеки.
За оперативною інформацією, нелегальні АЗС працювали протягом декількох місяців з оборотом пального до 20 тонн на місяць.
Під час слідчих дій на території складу та за місцем проживання підприємця правоохоронці виявили 8 тонн дизпалива.
Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучену продукцію і проведення експертного дослідження.
У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) і ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.
Заходи з викриття протиправної діяльності проводились під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області.
- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/7624?fbclid=IwAR1S-o6qja-gSwwLWcSPdEbszV2LMeZ323ElO1ruCk0R-ETZt7IIwBfGBtY#.nKvx8B0o.dpbsПоделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.