20 февраля 2020

Міністерство закордонних справ Великої Британії повідомляє про причетність ГУР Генерального штабу РФ до низки серйозних кібератак проти Грузії, що відбулися у жовтні минулого року.
До таких висновків Британія прийшла разом із Грузією та міжнародними партнерами, повідомляється на сайті британського уряду.
“Національний центр кібербезпеки Великої Британії (NCSC) з високим рівнем ймовірності оцінює, що 28 жовтня 2019 року російська розвідка провела широкомасштабні руйнівні кібератаки проти ряду грузинських провайдерів веб-хостингу, що призвело до перебою в роботі, включаючи сайти, що належать Уряду, судовим установам, неурядовим організаціям, засобам масової інформації Грузії та бізнес сайти. Також було пошкоджено трансляцію кількох національних телекомпаній”, - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що кібератаки є частиною ворожої довготривалої дестабілізуючої кампанії Росії проти Грузії.
Міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб наголосив: «Необачна та нахабна кампанія ГРУ ГШ РФ щодо здійснення кібератак проти Грузії, суверенної та незалежної нації, є абсолютно неприйнятною».
За його словами, Велика Британія продовжить виявляти тих, хто здійснює безрозсудні кібератаки, і «ми працюватимемо з нашими союзниками та міжнародними партнерами з метою боротьби з безвідповідальною поведінкою ГРУ ГШ РФ».


Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.