20 февраля 2020Голова Служби безпеки України Іван Баканов провів зустріч із делегацією Державного департаменту США, яку очолив т.в.о. заступника Держсекретаря з питань громадської безпеки, демократії та прав людини, головний координатор політики боротьби з тероризмом Нейтан Сейлс.

Сторони обговорили шляхи подальшого поглиблення співпраці у питаннях боротьби з міжнародним тероризмом. «Ми щиро вдячні колегам із США за проведення успішних спільних заходів та за обмін інформацією у сфері боротьби з міжнародним тероризмом», - зазначив Іван Баканов.

Окремо сторони наголосили на необхідності якнайшвидшого підписання угоди, яка дасть можливість Службі безпеки України і Центру скринінгу терористів США обмінюватися інформацією щодо встановлених терористів та осіб, які підозрюються у причетності до терористичної діяльності.

Голова Служби та Представники делегації Державного департаменту США відзначили необхідність підтримувати той високий рівень співпраці, який уже існує між сторонами і є важливим у протидії загрозам, що стоять перед усім цивілізованим світом.

Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.