19 февраля 2020


З початком процесу реформування Служби безпеки України в інформаційному просторі з’явився такий собі Іван Ступак, колишній співробітник СБУ, екс-кандидат в народні депутати від партії “Сила і честь”.

Наразі майже ні одне обговорення питань, пов’язаних з реформуванням СБУ не обходиться без його коментарів у фейсбуці.

Ось і сьогодні Іван Ступак скептично коментує черговий закон про СБУ. Відчувається незгода з усім, що стосується СБУ.

Чому ж Іван Ступак так ненавидить структуру, в якій пропрацював 11 років? А може тим, що діяльність Ступака-молодшого в СБУ нічим значним не відмітилась. Звільнено Ступака з СБУ було не за власним бажанням, а через через конфлікт з керівництвом за відмову прийняти участь в антитерористичній операції на сході нашої держави.

І справді, скоріше за все після вимушеного звільнення з СБУ Іван Іванович затаїв злобу до всього, що пов’язано з його колишньою роботою.

Чи у СБУ залишилось багато запитань до Ступака-старшого про незаконну діяльність дніпропетровського банку «ФСБ» (Фінансовий союз-банк) та припинення Службою безпеки перерахування за кордон фіктивного ПДВ в сумі 35 млн. грн за яким стояв саме Ступак.
Чи про виведення будівлі 19го століття у свою власність, чи організацію «тітушок» під будинком облдержадміністрації, які в 2014 році побили учасників «Майдану»?

Тому коли Ступак-молодший запощує у Фейсі свої думки про шляхи і напрямки реформування СБУ, треба чітко розуміти, чому таке відношення Ступаків до СБУ і чому вони критикують діяльність СБУ.

Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.