13 февраля 2020

Можливості подальшої співпраці у безпековій сфері обговорили на зустрічі голова Служби безпеки України Іван Баканов та посол Швейцарії в Україні Клод Вільд.
Про це йдеться на сайті СБУ.
"Для України вкрай важлива подальша підтримка з боку міжнародної спільноти у питаннях посилення санкцій щодо Російської Федерації через незаконну анексію Криму та військовий конфлікт на сході України", - сказав Баканов.
Окрему увагу під час зустрічі сторони приділили ухваленню нового закону "Про Службу безпеки України". Вони зазначили, що ухвалення документа є ключовим кроком у реформуванні, однак позитивні зміни в роботі СБУ не мають залежати виключно від законодавчих нюансів.
"Не очікуючи на ухвалення нового закону, ми змінюємо підходи у роботі Служби вже зараз: працюємо над новою організаційною структурою СБУ, імплементуючи досвід іноземних партнерів щодо ефективного управління професійними кадрами", ‒ повідомив Баканов.
Посол Клод Вільд у відповідь зазначив: "Ми сподіваємось на подальшу співпрацю між Швейцарію та Україною у всіх актуальних питаннях у межах нашого двостороннього співробітництва".
На переконання посла, така співпраця дасть можливість СБУ більш ефективно протидіяти викликам національній та міжнародній безпеці.

Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.