22 июля 2019


Злиденні та бідні душею клани москальських упирів ніколи не стануть нам побратимами, бо вони як стерв’ятники, чи то гієни-завжди готові роздирати плоть своєї жертви. 

І зараз, на порозі вирішальних подій в політичному та військовому осередку, згадаємо кожен крок, кожну мить, коли вбивці не жаліли навіть журналістів, які перетинали кордони окупованих земель. І вся та кров, густа та червона на їх обличчі, весь той страх, що сковував навіть найхоробрішого чоловіка-все те на совісті російських собацюг. І та сволота, яка розтинала, наче на жертовному хресті український прапор, українську хату, мирне населення, хай закарбує собі на тілі - то не забувається! Кожна сльоза матері, що поховала свого героя-сина-хай то все буде на їх злиденній совісті. 

І навіть коли пройде сила силенна кількість років-то не загубиться між поколіннями, і ніхто ніколи хай не скаже, що російська федерація – то дім наших братів! Того ніколи не буде! 

Російське зрадництво «прорізало ножем» Україну у всіх віках! Так званий «Переяславський договір» анулювала Росія, а він зупиняв можливу війну з Україною. Зрадництво собацюг в 1654 році призвела до кріпацтва, русифікації, репресій українців, заборони всього українського: від театру до дитячої абетки! «….хто брав участь у визвольній антиросійській, антицарській боротьбі, одержував ярлик “мерзенного ”, “ворожого ставленика” і “найлютішого ворога”, знову ж таки незалежно від своєї класової позиції і соціальної програми» писав історик Михайло Брайчевський. 

«Мова»-перший крок до зміцнення українського щиту від російського цинізму та агресії.

Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.