16 декабря 2017

Бойовики на території Окремих районів Донецької області (ОРДО) отримають право позбавляти житла місцевих людей, які не проживають у будинках «без поважних причин». Незрозумілим є той факт, чи будуть фейкові суди ДНР вважати поважною причиною окупацію території та військові дії на Донбасі.
Як повідомляє «Народна Правда» із посиланням на «Сегодня», за даними СБУ бойові підрозділи ДНР масово заселяються у квартири, які залишили господарі. Таким чином правління самопроголошеної республіки забезпечує матеріальною базою особистий військовий склад. Житлова площа, що є майном громадян України, де-факто зухвало забирається начебто на потреби «держави», а пояснення такої активності у судах ДНР відбувається у грубій формі.
“Людей звинувачували в зраді інтересам псевдореспубліки і небажанні вносити свій вклад в захист “Вітчизни”, після чого погрожували закриттям виїзду з так званої “ДНР” і кримінальною відповідальністю», – зазначають у спецслужбі. Іноді люди повертаються на малу батьківщину і розуміють, що залишилися без власного приватного майна.
«Глава судової палати із громадянських справ Верховного Суду ДНР» Лілія Рєзнікова повідомила, що жителі державної та комунальної власності будуть виселені  за умови, що не мешкають там більше 6 місяців, а жителі приватної власності – за умови, що не проживають там більше року.
Як раніше писала «Народна Правда», у терористичній “ДНР” вважають, що можуть позбавляти права на житлову площу осіб, які не проживають там без поважних причин. 

Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.