10 ноября 2017

Республіки можуть повернутися до складу України

Так звані донецька і луганська "народні республіки" можуть добровільно повернутися до складу України, оскільки протистояти всьому світу ніяк не вийде.
Про це в ефірі сепаратистського каналу "ДТРК ЛНР" заявив Владислав Дейнего - один з бойовиків "ЛНР", що представляв сторону окупантів на Мінських переговорах.
"В рамках мінських угод ми прийняли на себе таке зобов'язання. Території Луганської і Донецької "республік" повинні мати повну самостійність в рамках держави Україна. Для того щоб отримати європейське, світове визнання ми повинні йти саме тим шляхом", - заявив він.
Також бойовик зазначив, що незважаючи на заяву, особисто він не приймає таку позицію, однак розуміє, що самопроголошені маленькі держави при всьому бажанні не зможуть протистояти світовій спільноті. "Нам потрібно взаємодіяти з Києвом, а вже після цього вирішувати, як розвиватиметься доля "республік" далі. Ми не можемо протистояти всій світовій спільноті, заявивши, що в усьому робимо правильно. Світова спільнота не сприймає таких випадів і, відповідно, буде приймати різні методи, щоб припинити такий образ дій", - підсумував Дейнего.

Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.