01 июля 2016

Автором відеозапису є Генадій Дубовий – керівник проекту «Легендарні підрозділи «Новоросії». Новину передає «Преса України».
Відео зняте прямо в окопах у зоні антитерористичної операції під звуки пострілів.
Один з бійців на прізвисько «Бурий», який з 2014 року бере участь у бойових діях і нині вже вважається ветераном, розповів про своє розчаруванням діями керівництва. Зокрема, бойовик не задоволений тим, що багато обіцянок, такі як пільги для військових та кращі умови життя, так і не були виконані. За його словами, він не хоче, аби війна тривала.
 «Нам не треба ні Київ, ні Львів, ми хочемо миру і тиші», - запевнив він і додав, що «ДНРівці» хочуть лише забрати свою землю – Донецьку.
Інший його поплічник додав, що першою помилкою керівництва було погодитися на перемир’я. За словами бойовика, варто було йти далі, якщо вже пішли. Також він додав, що на Донбасі наразі дуже багато добровольців, зокрема, більшість з них прибуло з Росії. За його словами, їх кількість становить 50-60%.
Один з російських добровольців також долучився до інтерв’ю. Він розповів, що приїхав на Донбас для того, аби допомогти «становленню молодої держави». Причиною такого рішення стало незадоволення владою Росії – постійна брехня з екранів телевізорів та зосередження влади в руках олігархів. Бойовик зазначив, проект «Новоросія» згорнули тому, що російські олігархи остерігаються такої ж самої ситуації в РФ. Адже нова держава – це перш за все вимоги нового економічного і соціального зростання, що не є вигідним для верхівки російської влади.  


Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.