28 марта 2016

За інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" на тимчасово окупованих територіях Луганської області співробітниками "Державного комітету податків і зборів" самопроголошеної ЛНР виявлено і зафіксовано у якості безхазяйного майна 3400 вагонів,які до війни належали Луганській дирекції залізничних перевезень Донецької залізниці.

Відповідно до Закону «Про податкову систему» від 30.12.2015 № 79-II самопроголошеної ЛНР, Луганська дирекція залізничних перевезень Донецької залізниці,яка входить до складу регіональної філії ПАТ "Укрзалізниця", що розташована на підконтрольній території Донбасу в місті Красний Лиман, протягом 60 днів повинна звернутися із заявою та документами на право власності до "Державного комітету податків і зборів ЛНР" щодо підтвердження права власності на майно та перереєстрації у податкових органах "республіки".

Факт "націоналізації" податковими органами так званої ЛНР 3400 вагонів наочно підтверджує наміри "глави республіки" Плотницького щодо підпорядкування так званої Луганської дирекції безпосередньо нелегітимній "Раді міністрів ЛНР".

Луганська дирекція ще до початку збройного протистояння на Донбасі підпорядковувалася Донецькому офісу Української залізниці. Без узгодження із Донецьком в Луганську не могли ухвалити жодного рішення – від графіку руху, до прийняття на роботу співробітника. Статус територій змінився на "тимчасово окуповані", але система підпорядкування Луганської дирекції лишилася незмінною.

Факт "націоналізації" податковими органами так званої ЛНР 3400 вагонів наочно підтверджує наміри "глави республіки" Плотницького про встановлення тотального контролю за роботою залізниці на окупованій частині

Фактично, проведені всі необхідні процедури щодо підпорядкування так званої Луганської дирекції безпосередньо нелегітимній "Раді міністрів ЛНР".


Відтак, варто очікувати на "адекватну відповідь" з боку очільників самопроголошеної ДНР і продовження "торгової війни" між двома "республіками", в рамках якої "керівництвом ДНР" була введена заборона на проїзд вагонів, що йдуть із "ЛНР", через залізничну станцію "Дебальцеве"

Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.