29 июня 2015


LENIN 1_1Громадське радіо повідомляє, що Чорний Ілліч таки пішов з постаменту! Щоправда, без чобіт. Комунальники міста відповідно до рішення місцевих депутатів зрізали пам’ятник, що стояв на центральній площі. Підприємство «Спектр», яке впроваджувало в життя рішення ради, витратило цілий день: роботи тривали з 8 ранку до 17 вечора. Захід зібрав навколо чимало городян. Були і такі, що підтримують знесення пам’ятників, принаймні у цивільний спосіб.
LENIN 3LENIN 2
Володимир у свої 76 пам’ятає, як у Дружківці ставили на цей постамент Леніна. Напевно, гадали, що навіки. Тож залили арматуру в бетон на совість. От тепер і не виходить зрізати, принаймні швидко. Хоча давно треба було.
VOLODIMIRОдобряю это! Правильно делают! Сколько бед Ленин принес стране. Надо вместо него достойного найти исторического деятеля.
А дружківчанин Ігор пропонує замість Леніна встановити пам’ятник Франку, а ще краще засновнику міста – за легендою козаку Дружку:

IGORНаконец-то убирают этот памятник. Мне не жалко. Давайте достойный поставим, например, козаку Дружко — основателю Дружковки.
Зберігатимуть пам’ятник на території підприємства «Спектр», яке, до речі, надає ритуальні послуги. Може, там нарешті його і поховають, відповідно до християнської традиції.
А от Костянтинівський Ілліч «у золоті» продовжує (поки що) стояти на своєму місці. Цікаво, чи довго протримається, враховуючи досвід сусідніх міст Донеччини?


Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.