06 апреля 2015Міноборони РФ відхрестилось від обгорілого танкіста-бурята, якого “визнав” Кобзон

Мати танкіста-контрактника Доржі Батомунку’ва, який, як повідомляла “Нова газета”, обгорів у танку під час лютневої бойової операції під Дебальцеве в Україні, повідомила виданню “Нова Бурятія”, що її син в даний час знаходиться “на лікуванні у важкому стані”.

За інформацією “Нової Бурятії” Батомункуєв проходить лікування у себе на батьківщині, в Могойтуйскій центральній районній лікарні. За словами матері танкіста Сесегми Батомункуєвої, її син “ніяких інтерв’ю не давав і давати не буде”.

Вона також зазначила, що сім’я не отримує жодної допомоги з боку Міністерства оборони Росії, бо там нібито заявили: на Донбас його не посилали. “Яка допомога?! Перестаньте! Немає ніякої допомоги, нічого такого взагалі немає!”, – Заявила Батомункуєва “Новій Бурятії”.

У лютому цього року на сайті “Нової газети” з’явилося інтерв’ю з Доржі Батомункуєвим, російським солдатом-контрактником, пораненим, за його словами, в українському населеному пункті Логвинове недалеко від Дебальцевого. Батомункуєв розповів про те, що прибув до Ростова-на-Дону строковиком, після чого уклав контракт.

Тоді він заявив в інтерв’ю, що його з’єднанню оголосили про те, що вони відправляються на навчання. Самі солдати, за його словами, “знали, куди їдуть”. У матеріалі “Нової газети” був приведений особистий номер військовослужбовця (200220) та номер його військового квитка (2609999).

Батомункуєв також заявив, що на момент розмови з журналістом “Новой” зі Збройних сил він не звільнявся.


http://patrioty.org.ua/

Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.