27 марта 2015

З'явилися офіціальні докази того, що Ігор Плотницький, "голова "лнр", розкрадає російську гуманітарну допомогу, яка майже щотижня десятками фур надходить до Луганська. 
 
ГІ «Права Справа», отримавши інформацію про розкрадання Ігорем Плотницьким гуманітарної допомоги з РФ, яку його підлеглі були повинні роздати голодуючим мешканцям окупованої частини Луганщини, просунула цю інформацію в середовище силовиків "лнр", чим вдало був спровокований внутрішній конфлікт між Плотницьким та МГБ "лнр".

В аналітичних довідках МГБ "лнр" повідомляється, що на окупованих територіях мають місце корупційні схеми, які підривають економіку "Луганської Народної Республіки".

Підкреслюється, що всі гуманітарні вантажі, починаючи з першої поставки, знаходяться на складах, з яких йде їх реалізація через мережу супермаркетів «Народний» і ринки міста.

За домовленістю з російськими прикордонними (митними) службами, всіляко під різними приводами чиняться перешкоди проходженню адресної гуманітарної допомоги, яка, на відміну від централізованої гуманітарки, завжди доходить до нужденних.

Ці факти підтверджують документи - доповідні записки до керівника ОбрОН МГБ "лнр" "Одеса" Фомінова. Один з його підлеглих доповідає, що "13 грудня 2014 року, в ході перевірки оперативної інформації, що надійшла від джерела про реалізацію продуктів харчування і предметів першої необхідності гуманітарної допомоги з РФ через мережу супермаркетів "Народний", було встановлено, що склади, де зберігається гуманітарна допомога , розташовані в Луганську за адресою: вул. Оборонна, будинок 107. Опергрупа виявила на цих складах дуже велику кількість продуктів харчування та товарів першої необхідності: тушонка, рибні консерви, різні крупи, макарони, цукровий пісок, дитячі сухі суміші, борошно, масло рослинне, молоко згущене, овочеві консерви і товари першої необхідності. Маркування на продуктах підтвердило їхню належність до гуманітарної допомоги з РФ. Тільки банок з тушонкою на складі було приблизно вісім тисяч.

За словами учасників опергрупи, транспортні накладні та інші документи на ці товари ніхто не надав. А воєнізована охорона, яку виставив Потапов В. М., віце-прем'єр, міністр "лнр" з питань промисловості, повідомила, що ці продукти харчування та ТПН – це гуманітарна допомога з РФ, і куди вона далі реалізується, їм невідомо.

"Дані склади були опечатані. На місце був викликаний міністр МГБ лнр Пасічник Л.І.", - повідомляється у записці.В іншій доповідній йдеться про те, що під час перевірки складу співробітниками МГБ "лнр" з'ясувалося, що на склад завозилася гуманітарна допомога від громадян Російської Федерації (одяг і продукти харчування), яка обліку не підлягала, "також на склад завозилася продукція вилучена з магазину "Метро", а саме: миючі засоби, порошок, чай, кава, соки, води, борошно, крупи, засоби особистої гігієни, масло, спеції, також на складі у великій кількості знаходяться залишки кондитерської продукції фірми "Рошен" та вилучені залишки тютюнової продукції (тютюновий цех). Склад постійно поповнювався продуктами від волонтерів".

В наступній доповідній повідомляється, що «19.12.2014 з оптового складу, що знаходиться за адресою м. Луганськ вул. Лутугинська 97 (оптова база "АВК") було виявлено передачу цукру в кількості 20 тон згідно вимоги підписаної Потаповим В.Н. на адресу ТОВ "Ольвіна", директором якого є Бакші Юрій Вікторович 18.08. 1957 р., проживає за адресою с Нижньотепле вул. Леніна д.16 кв. 16

В ході проведення опитування водіїв гуманітарного складу розташованого за адресою м Луганськ вул. Лутугинська 127 (оптова база "Марс") була отримана інформація про переміщення залишків спиртних напоїв на територію гуманітарного складу №1 (оптова база "Рошен"), в інший бокс, розташований з тильного боку склада.

При перевірці вище зазначеного складу були виявлені продукти харчування, спиртні напої в широкому асортименті, масло, борошно, рис, крупи, чай, кава, шоколадна продукція, консерви в асортименті сухофрукти, гуманітарна допомога від КПРФ (газові міні-печі, газові балони, прилади для розпалу), промисловий ксерокс з наклейкою ОБСЄ, кабельна продукція в бобінах. Більшість продуктів харчування мають торгову марку "АРО", яка є ексклюзивним постачальником гіпермаркетів "МЕТРО". Даний склад було опечатано".

Є ще один вельми цікавий документ - це заява на ім'я Плотницького від Олени Хвастунової, генерального директора мережі супермаркетів "Народний", які відкрилися в Луганську на базі захопленої бойовиками мережі "АТБ".

Цитуємо цей документ:

"Шановний Ігор Венедиктович, в даний час постачання продуктами харчування населення Луганської Народної Республіки здійснюється через мережу соцаільних супермаркетів "Народний". Прошу передати для реалізації через мережу соціальних супермаркетів "Народний" всі продовольчі товари, що зберігаються на території складських приміщень, розташованих за адресою: ЛНР, м.Луганськ, вул. Оборонна, 107"

Це звернення погоджено Плотницьким 30 грудня 2014 року.
"Вищеперелічені факти не тільки збільшують і без того жалюгідний економічний стан Республіки, але й істотно ускладнюють обстановку на фронтах, оскільки призводять до хвилювань не тільки серед військових, але й серед народних мас. В результаті дій Плотницького та його найближчого оточення настає повне розчарування в рядах як ополчення, так і в рядах місцевого населення і патріотів з інших країн. Республіка реально перебуває в стані гуманітарної катастрофи, частішають випадки смертей від голоду, як в м.Луганську, так і в прилеглих населених пунктах (м. Ровеньки 96, м. Свердловськ 108, по іншим населеним пунктам даних немає)", - йдеться в аналітичній довідці МГБ "лнр"

18 грудня Плотницький був вивезений на територію РФ співробітниками російських спеціальних служб за звинуваченням у розкраданні гуманітарної допомоги. Крім розкрадання гуманітарної допомоги Плотницькому інкримінували спробу взяти під контроль контрабанду та реалізацію на території т.зв."лнр" паливно-мастильних матеріалів з Росії, зокрема в Краснодоні, де знаходиться транзитна база контрабандних пального, яке належить найближчому оточенню В.Януковича


Дмитро Снєгирьов, луганський активіст, Голова ГІ «Права справа»,Galinfo


Поделиться:

0 коммент.:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.